Замовити дзвінок

Про нас

Смерть близької людини — це важка втрата, яку складно прийняти і пережити. Якщо Ви опинилися на сторінках нашого сайту, значить у Вас сталось горе і наше завдання допомогти організувати кремацію або похорон за низькими цінами, якісно та в короткий термін.

Центр ритуальних послуг «Довіра» працює без посередників, чесно, за низькими цінами. У нас прозорі відносини з нашими замовниками, жодних прихованих цін, платежів та нав’язування послуг, все строго за прейкурантом, Ви оплачуєте тільки ті послуги, які Вам потрібні та все. У нас низька ціна на економ пакет кремації та похорону. Зверніть увагу у нас великий магазин та широкий вибір ритуальних товарів, у нашому магазині є все, що потрібно для похорону: одяг для покійних, вінки, ритуальні стрічки на вінки, хрести, труни тощо.

Похорон — складний обряд, що вимагає вирішення близькими та родичами безлічі проблем: на якому цвинтарі ховати, яким транспортом доставити тіло та родичів, які ритуали дотриматись тощо. Ми допоможемо Вам у всьому, що стосується похорону, тому що надання ритуальних послуг – це наша професія.

Наше похоронне агентство надає широкий спектр ритуальних послуг у Запоріжжі та області, а саме:

  1. Оформлення всіх документів для кремації, похорону, вантажу 200;
  2. Надання катафального транспорту (власна база);
  3. Відправлення вантажу 200 та його зустріч із подальшим похованням, репатріація тіла померлого до місця поховання будь-якими видами транспорту (автомобільним, авіавіаційним та залізничним транспортом) у будь-яку точку світу;
  4. Організація похорону, поховання труни з тілом на цвинтарі;
  5. Організація кремації, з подальшим похованням скриньки;
  6. Організація елітних поховань (vip похорон);
  7. Надання ритуального приладдя (труни, вінки, хрести, цинкові труни для вантажу 200 та весь спектр ритуальних товарів).

Потрібна допомога?

Замовте зворотний дзвінок і наш фахівець у короткий термін зв'яжеться з Вами

Замовити дзвінок